Повна назва ЗДОДворічнокутянський заклад дошкільної освіти ясла-садок комбінованого типу «Рома+Машка» Солоницівської селищної ради
Скорочена назва ЗДОДворічнокутянський ЗДО «Рома+Машка»
Тип ЗДОЗагального розвитку
Форма власності Комунальна
Тип місцевості Сільський
Поштова адреса
62351, Харківська область, Дергачівський район, с. Дворічний Кут, вул. Жовтнева, 7
Код ЕДРПОУ39977208
Код КВЕД85.10 Дошкільна освіта
ДиректорБреславець Наталія Володимирівна
Мова навчання Українська
Кількість персоналу 16 ( 7 – педагогічні працівники)
Кількість дітей 39 дітей
Кількість груп 3
Режим роботи Різновікова група від 3 до 6 років - 6 годин
Різновікова група від 3 до 5 років - 10,5 годин
Різновікова група від 4 до 6 (7,8) років - 12 годин
Групи цілодобового перебування Немає
Телефони 52-225
E-mail roma_mashka@ukr.net
Сайт http://dvorkut-dnz.kh.sch.in.ua/
Історія закладу:«Дитинство – найважливіший періодлюдського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя.І від того, яке було дитинство,хто вів дитину за руку в дитячі роки,що ввійшло до її розуму,з навколишнього світу – від цьогозначною мірою залежить,яким стане сьогоднішній малюк».
В.Сухомлинський.Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом трьох років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі... Щоб діти виховувалися і навчались в сприятливих, комфортних умовах завдяки коштам Харківської обласної,Дергачівської районної та Полівської сільської рад було реконструйовано приміщення шкільної майстерні, створена матеріально-технічна база, зокрема було перекрито дах, збудовано дві нові стіни, замінено старі дерев’яні вікна та двері на енергозберігаючі, проводились косметичні ремонти, було придбано нові меблі, побутові прилади, посуд, підведено Інтернет. Не залишались осторонь, допомагали облаштовувати та впорядковувати територію садочка Народний депутат України Кацуба В.М.; депутат ирайонної ради - Дончак Д. Ю. та Кузнецов О. В.; Бушев М.І. – голова Дергачівської районної ради 2010 – 2015 рр. та багато небайдужих людей.1 червня 2016 року завдяки кропітливій роботі голови Полівської сільської ради Такаренко Інги Валеріївни було урочисто відкрито Дворічнокутянський ДНЗ«Рома+Машка» потужністю – 40 місць. З першого ж дня цей новий дитсадок взяла на утримання Полівська сільська рада. Сьогодні в садочку працює 2 різновіковігрупи: шести- та дванадцятигодинного перебування; кількісний склад дитячого колективу становить 36 вихованців, який навчають, виховують 4 педагогічних працівника. Вся робота колективу дошкільного навчального закладу спрямована на створення умов для повноцінного виховання, навчання та розвитку дітей, їх комфортному перебуванню у ДНЗ, надання їм якісних освітніх послуг. В центрі уваги педагогів - дитина, її внутрішній світ, її прагнення та уподобання, її життєва компетентність та розвиток ціннісного ставлення до Себе та Світу.
В вересні 2020 року на підставі Рішення Полівської сільської ради була змінена назва на Комунальний заклад "Дворічнокутянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Рома+Машка" Полівської сільської ради Дергачівського району Харківської області"
Відповідно до Рішення ХІІ сесії VІІІ скликання від 15.04.2021 №20 "Про затвердження статутів комунальниз закладів дошкільної освіти Солоницівської селищної ради" найменування закладу змінено на Дворічнокутянський заклад дошкільної освіти ясла-садок комбінованого типу "Рома+Машка" Солоницівської селищної ради.
В ЗДО функціонують 3 групи: різновікова група від 3 до 6 років з 6 годинним перебуванням, різновікова група від 3 до 5 років з 10,5 годинним перебуванням, різновікова група від 4 до 6(7,8) років з 12 годинним перебуванням.Основні досягнення2016 рік - нагороджені Подякою Полівської сільської ради за вагомий внесок у розбудову та розвиток грамади.

2017 рік - нагороджені Почесною грамотою Дергачівської районної державної адміністрації Дергачівської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Дергачівського району за підсумками роботи 2016 року.

2017 - переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє", у номінації "Добробут громадян".
Кiлькiсть переглядiв: 891

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.